- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM4X4. Typ: Batteri, Kompatibelt märke: Getac, Kompatibilitet: K120. Bredd: 115,4 mm, Djup: 123,9 mm, Höjd: 22,3 mm
Batteripacket med hög kapacitet förlänger systemets drifttid upp till två gånger jämfört med standardbatteripacket, vilket ger en utmärkt lösning för mobila yrkesverksamma som behöver extra batteritid för heldagsdatoranvändning. Det är även hot-swap-kompatibelt för snabbt byte utan att avbryta surfplattans prestanda.
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 3450 mAh |
| Batterispänning | 14.4 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Grey |
| Vikt | 260 g |
| Djup | 123.9 mm |
| Bredd | 115.4 mm |
| Höjd | 22.3 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | K120 |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84733080 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |