- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GMPXX6. Typ av skärmskydd: Klart skärmskydd, Maximal skärmstorlek: 31,8 cm (12,5″), Material: Polyeten tereftalat (PET), Varumärkeskompatibilitet: Getac, Kompatibilitet: K120-EX. Antal per förpackning: 1 st
Denna antistatiska skyddsfilm är utformad för att säkerställa säker användning av K120-EX i farliga miljöer. Det innovativa beläggningsskiktet minimerar uppbyggnaden av statiska elektriska laddningar på skärmytan samtidigt som det skyddar skärmen från repor och nötning. Det förhindrar också risken för att en statisk elektrisk urladdning potentiellt antänder brandfarliga eller brännbara material i luften, samtidigt som den bibehåller utmärkt ytrespons.
Skärm
| Maximal skärmstorlek | 31,8 cm (12,5") |
| Skärmstorlek HxB | 266,2 x 154,1 mm |
Ljud
| Typ av skärmskydd | Genomskinligt skärmskydd |
Mått, Vikt & Design
| Tjocklek | 0,12 mm |
| Antal per förpackning | 1 st. |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | K120-EX |
Övriga specifikationer
| Skyddsfunktioner | Nötningsbeständig, skydd mot elektrostatisk urladdning (ESD), reptålig |
| Material | Polyetylentereftalat (PET) |
Relaterade populära produkter
Tillbehör för handdatorer, Kablar för handterminal, Tillbehör till tablets
Honeywell strömkabeladapter för AC
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Zebra WT6000 handledsfäste med rem i storlek Medium/Large
1.239,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.