- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac DVD Super Multi Drive
DVD Super Multi Drive är en optisk diskenhet som kan läsa och skriva olika typer av optiska skivor. Den ger användaren tillgång till en mängd olika mediaformat. Dessutom är det en användarutbytbar modul som kan installeras utan verktyg.
Mått, Vikt & Design
| Bredd | 135.5 mm |
| Djup | 138.5 mm |
| Vikt | 170.5 g |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
Certifieringar
| Component for | Bärbar dator |
Övriga specifikationer
| Typ | HDD |
| Hot-swap | Ja |
| Höjd | 14 mm |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic strömförsörjning, 12 V/18 W, rätvinklig kontakt (utan strömkabel)
209,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.