Getac USB-C-strömförsörjning, Storbritannien
HÖJDPUNKTER
- Typ av strömförsörjning: Inomhus
- Uteffekt: 65 W Ingångsspänning: 100 - 240 V Ingångsfrekvens: 50/60 Hz Utgångsspänning: 20 V
- Syfte: Laptop AC-till-DC
- Varumärkeskompatibilitet: Getac
- 1 st
- Svart
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GAT6K1. Syfte: Laptop, Typ av strömförsörjning: Inomhus, Inspänning: 100 – 240 V. Produktfärg: Svart. Kabellängd: 3,33 m, Bredd: 51 mm, Djup: 90 mm. Antal per förpackning: 1 st, Medföljande kablar: AC
Denna adapter är utformad för att strömförsörja enheten och ladda dess interna batteri från en växelströmskälla.
Anslutning & Portar
| Strömkontakttyp | Type C |
| Kabellängd | 3.33 m |
Batteri & Ström
| Strömförsörjningstyp | Inomhus |
| Inspänning | 100 - 240 V |
| Strömtyp | AC-to-DC |
| Utgångseffekt | 65 W |
| Utgångsspänning | 20 V |
| Utgångsström | 3 A |
| Ingångsström | 1.6 A |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Bredd | 51 mm |
| Djup | 90 mm |
| Vikt | 220 g |
Certifieringar
| Syfte | Bärbar dator |
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
Övriga specifikationer
| Infrekvens | 50/60 Hz |
| Höjd | 28.5 mm |
| Kablar ingår | AC |
Relaterade populära produkter
Tillbehör till tablets
Zebra ET4X 10-tums POS-stativ (Point-Of-Sale) för 10-tums ET40, ET45
4.029,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör för handdatorer, Kablar för handterminal, Tillbehör till tablets
Honeywell strömkabeladapter för AC
799,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör till tablets
Ergonomic Solutions Vinklat Väggfäste, Universellt APK/Strömpaket
819,00 kr Ekskl. moms.