- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Honeywell Vuquest 3320g. Produktfärg: Grå. Strömförbrukning (normal): 2,3 W. Bredd: 51 mm, Djup: 73 mm, Höjd: 26 mm
Honeywell Vuquest3320g kompakta area-imaging scanner erbjuder aggressiv skanning av alla 1D-, PDF- och 2D-streckkoder i en lätt, hållbar och portabel formfaktor. Scannerns eleganta design smälter också sömlöst in i detaljhandelsmiljöer.
Designad med kunden i åtanke minskar den diskreta belysningen i Vuquest 3320g-scannern de irriterande eftereffekterna som vanligtvis förknippas med belysningen som används i bildbaserade scannrar.
2 år
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Grå |
| Bredd | 51 mm |
| Djup | 73 mm |
| Höjd | 26 mm |
| Vikt | 77 g |
Driftsförhållanden
| Drifttemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Förvaringstemperatur (T-T) | -20 - 70 °C |
| Relativ luftfuktighet vid drift (H-H) | 5 - 95% |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 85044055 |
Övriga specifikationer
| LED-indikatorer | Ja |
| Effektförbrukning (typisk) | 2,3 W |
Relaterade populära produkter
Companion skannrar, Streckkodsscanners
NewLand BS80 Piranha-Serie, BT, 2D, USB-C, BT, sats, svart
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Companion skannrar, Honeywell Streckkodsläsare, Streckkodsscanners
Honeywell Kit, 1602G 2D POCKETABLE AREA IMAGER
2.409,00 kr Ekskl. moms.
Datalogic Streckkodsläsare, Presentationsskannrar, Streckkodsscanners
Datalogic Customer Service Scanner för magellan 34XXVSI
3.439,00 kr Ekskl. moms.
Robusta streckkodsskannrar, Streckkodsscanners, Zebra Streckkodsläsare
Zebra LI3608: Robust linjär imager, standardräckvidd
3.599,00 kr Ekskl. moms.
Streckkodsscanners, Trådbundna streckkodsläsare
Star Micronics BCR-MPOP1 SKANNARE VITT
1.369,00 kr Ekskl. moms.
Datalogic Streckkodsläsare, Streckkodsscanners, Trådlösa streckkodsläsare
Datalogic PowerScan PM9600, 2D, kit (USB),
8.209,00 kr Ekskl. moms.
Datalogic Streckkodsläsare, Streckkodsscanners, Trådlösa streckkodsläsare
Datalogic PM9600-HP, Skanner, 2D, OLED-display
8.249,00 kr Ekskl. moms.