- Description
- Additional information
- Documents
Description
Honeywell Vuquest 3320g. Product colour: Grey. Power consumption (typical): 2.3 W. Width: 51 mm, Depth: 73 mm, Height: 26 mm
The Honeywell Vuquest3320g compact area-imaging scanner offers aggressive scanning of all 1D, PDF and 2D barcodes in a lightweight, durable and portable form factor. The scanner’s sleek and elegant design also blends seamlessly in retail environments.
Designed with the customer in mind, the unobtrusive illumination contained within the Vuquest 3320g scanner reduces the annoying after-effects commonly associated with the illumination used in imaging-based scanners.
2 year
Battery & Power
| Power consumption (typical) | 2.3 W |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Grey |
| Width | 51 mm |
| Depth | 73 mm |
| Height | 26 mm |
| Weight | 77 g |
Operating Conditions
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
Certifications
| Harmonized System (HS) code | 85044055 |
Other specifications
| LED indicators | Yes |
Related popular products
RS5000-LCFSWR
Zebra Corded 2D Imager Ring Scanner for WT6000 Wearable Terminal
5.999,00kr. Excl. VAT