Honeywell Eclipse 5145, 1D, RS232, svart
HÖJDPUNKTER
- Handhållen streckkodsläsare Svart
- Skannertyp: 1D Sensortyp: Laser
- GS1-128 (UCC/EAN-128)
- Kabelansluten Standardgränssnitt: RS-232
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Honeywell Eclipse 5145. Typ: Handhållen streckkodsläsare, Skannertyp: 1D, Sensortyp: Laser. Anslutningsteknik: Trådbunden, Standardgränssnitt: RS-232. Produktfärg: Svart. Vikt: 100 g, Bredd: 63 mm, Djup: 169 mm
Eclipse är en enlinjes, handhållen laserskanner. Utrustad med Honeywells patenterade CodeGate-teknik.
Scan & Kamera
| Skannertyp | 1D |
| Pitch-läsvinkel | -68 - 68° |
| 2D (matris staplade) streckkoder stöds | Not supported |
| Stöd för linjära (1D) streckkoder | GS1-128 (UCC/EAN-128) |
| Läshastighet (max) | 72 reads/s |
Anslutning & Portar
| Anslutningsteknik | Wired |
| Standardgränssnitt | RS-232 |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Vikt | 100 g |
| Bredd | 63 mm |
| Djup | 169 mm |
| Höjd | 51 mm |
Driftsförhållanden
| Drifttemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Förvaringstemperatur (T-T) | -40 - 60 °C |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84716070 |
Övriga specifikationer
| Typ | Handheld bar code reader |
| Sensortyp | Laser |
| Ljusnivåer (direkt solljus) | 0 - 4842 lx |
Relaterade populära produkter
Presentationsskannrar, Streckkodsscanners
Newland FR8080 Salmon, 2D, Dual-IF, kit (USB)
1.949,00 kr Ekskl. moms.
Companion skannrar, Streckkodsscanners
NewLand BS80 Piranha-Serie, BT, 2D, USB-C, BT, sats, svart
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Datalogic Streckkodsläsare, Presentationsskannrar, Streckkodsscanners
Datalogic Customer Service Scanner för magellan 34XXVSI
3.439,00 kr Ekskl. moms.
Trådlösa streckkodsläsare, Streckkodsscanners, Zebra Streckkodsläsare
Zebra DS8178-HC FIPS Presentation Cradle USB-kit
8.639,00 kr Ekskl. moms.
Trådlösa streckkodsläsare, Datalogic Streckkodsläsare, Streckkodsscanners
Datalogic Gryphon GBT4500, Kit, USB, Hälsovård
6.619,00 kr Ekskl. moms.
Streckkodsscanners, Trådbundna streckkodsläsare
Star Micronics BCR-MPOP1 SKANNARE BLK
1.369,00 kr Ekskl. moms.
Datalogic Streckkodsläsare, Streckkodsscanners, Trådlösa streckkodsläsare
Datalogic PowerScan PM9600, 2D, kit (USB),
8.209,00 kr Ekskl. moms.