- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 2300 Performance-vax. Bandlängd: 74 m, Bandbredd: 11 cm, Produktfärg: Svart
Vårt Performance vax termotransferfärgband har en anpassad vaxbläcksformulering som ger högkvalitativa normala och roterade streckkoder upp till 203,2 mm per sekund. Detta färgband ger en skarp svart bild med utmärkt prestanda vid hög hastighet och enastående skanningsbarhet i synligt ljus och infrarött ljus.
Media & Etiketter
| Bandlängd | 74 m |
| Bandbredd | 11 cm |
| Bandmaterial | Wax |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 1.2 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Wax |
Relaterade populära produkter
Färgband för etikettskrivare
Zebra färgband för termisk överföring Cartridge Pack
1.289,00 kr Ekskl. moms.