- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Bandlängd: 450 m, bandbredd: 11 cm, produktfärg: svart
Ett högpresterande vaxribbon som erbjuder utmärkt utskriftskvalitet på både bestruket och obestruket papper. Detta mångsidiga ribbon finns tillgängligt till ett konkurrenskraftigt pris, med alla fördelar och exceptionell kvalitet som ni förväntar er av Zebra.
Media & Etiketter
| Bandlängd | 450 m |
| Bandbredd | 11 cm |
| Bandmaterial | Wax |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.5 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Wax |
Relaterade populära produkter
02100BK06045
ZEBRA TT FÄRGBAND 60MM 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
1.109,00 kr Ekskl. moms.
02300BK11030
ZEBRA FÄRGBAND VAX 2300 110X300M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
1.189,00 kr Ekskl. moms.
02300BK08330
ZEBRA FÄRGBAND VAX 2300 83X300M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
899,00 kr Ekskl. moms.
02300BK06030
ZEBRA FÄRGBAND VAX 2300 60X300M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
649,00 kr Ekskl. moms.
02100BK15645
ZEBRA TT FÄRGBAND 156MM, 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
2.869,00 kr Ekskl. moms.
03200BK10245
ZEBRA TT RIBBON 102mm 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 6 rullar
1.669,00 kr Ekskl. moms.
03400BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M MED RÄSNING. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 6 rullar
499,00 kr Ekskl. moms.