ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 4800 Performance Resin. Bandlängd: 450 m, Bandbredd: 4 cm, Produktfärg: Svart
Resinband som ger exceptionell nötningstålighet och lösningsmedelsresistens på en mängd olika syntetiska material, samtidigt som den ger utmärkt utskriftskvalitet och kantdefinition. UL-godkänd och CSA-komponentgodkänd (för normal användning) när den används med kompatibla Zebra Z-Ultimate-etiketter.
Media & Etiketter
| Bandlängd | 450 m |
| Bandbredd | 4 cm |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.5 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
| Certifiering | UL/cUL |
Övriga specifikationer
| Material | Resin |
Relaterade populära produkter
02100BK10645
ZEBRA TT FÄRGBAND 106MM 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
1.949,00 kr Ekskl. moms.
02300BK06030
ZEBRA FÄRGBAND VAX 2300 60X300M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 12 rullar
649,00 kr Ekskl. moms.
03200BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 6 rullar
659,00 kr Ekskl. moms.
03400BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M MED RÄSNING. Enhetsförsäljning är en box. Antal per låda är 6 rullar
499,00 kr Ekskl. moms.