Zebra CC600 POS Kiosk – trådlös 4 GB RAM
HÖJDPUNKTER
- 12,7 cm (5")
- Touchscreen
- Snapdragon
- 4 GB
- 32 GB
- Inbyggda högtalare Integrerad kortläsare
- Ethernet LAN Bluetooth Wi-Fi
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra CC600. Skärmdiagonal: 12,7 cm (5″), Skärmupplösning: 1280 x 720 pixlar, Skärmljusstyrka: 300 cd/m². Processorfamilj: Snapdragon, Processortillverkare: Qualcomm. Internminne: 4 GB. Total lagringskapacitet: 32 GB. Wi-Fi-standarder: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac)
Skärm
| Skärmdiagonal | 12.7 cm (5″) |
| Displayupplösning | 1280 x 720 pixels |
| Pekskärm | Ja |
| Bildförhållande | 16:10 |
Anslutning & Portar
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) portar | 1 |
| Antal USB 2.0-portar | 2 |
Trådlöst & Nätverk
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Ljud
| Antal högtalare | 1 |
Processor & Minne
| Processorfamilj | Snapdragon |
| Internminne | 4 GB |
| Total lagringskapacitet | 32 GB |
| Processortillverkare | Qualcomm |
Programvara & OS
| Installerat operativsystem | Android 8.0 Oreo |
Mått, Vikt & Design
| Bredd | 169 mm |
| Djup | 35 mm |
| Vikt | 320 g |
Driftsförhållanden
| Relativ luftfuktighet vid drift (H-H) | 5 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84715000 |
Övriga specifikationer
| Skärmljusstyrka | 300 cd/m² |
| Inbyggda högtalare | Yes |
| Höjd | 116 mm |
| Integrerad kortläsare | Yes |
Relaterade populära produkter
Kassaskärmar och kunddisplayer
Elo 4304L, Projektiv kapacitiv, Full HD, USB-C, Ethernet, kit, svart
15.809,00 kr Ekskl. moms.
Kassaskärmar och kunddisplayer, Pekskärmsmonitor
Elo 1002L, 10" pekskärm, projicerad kapacitiv
3.899,00 kr Ekskl. moms.
Kassaskärmar och kunddisplayer, Pekskärmsmonitor
Elo 1302L utan stativ, 13,3'', Full HD, Svart
5.059,00 kr Ekskl. moms.