Epson DM-D30-111 kunddisplay
HÖJDPUNKTER
- Klar blå och vit LCD: Skarp och lättläst för maximal kundnytta
- Fungerar med TM-M30-skrivare: Utformad för montering på TM-M30 för en komplett lösning
- 20 kolumner, två rader: Visa detaljerad information enkelt och tydligt
- USB-driven: USB-ström- och dataanslutning för enkel integration
- Uppgraderingsalternativ: USB-förlängningskabel och trådlösa alternativ finns
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson DM-D30 (111): Kunddisplay för TM-m30 svart. Skärmtyp: LCD, Antal rader som visas: 2 rader, Antal siffror som visas: 40 siffror. Produktens färg: Svart, Genomsnittlig tid mellan fel (MTBF): 30000 h, Ursprungsland: Taiwan. Interface: USB 2.0. AC-adapter, utgångsspänning: 5 V. Bredd: 130 mm, Djup: 100 mm, Höjd: 68 mm
Tydlig, mångsidig display
Lägg till en mångsidig display i DM-D30-serien till din Epson M30 POS-skrivare, eller annan POS-enhet, för att visa lättläst och kundvänlig köpinformation vid kassan.
Enkel att läsa och användarvänlig
DM-D30-displayen har en kompakt LCD-skärm med hög ljusstyrka och ett lättläst format med två rader och 20 kolumner, och erbjuder höghastighetsdataöverföring, flashminne och en omfattande teckensnittstabell. Den kompakta men lättlästa blå och vita LCD-displayen kan enkelt monteras på vår M30-skrivare, så att kunderna får information med en snabb blick
Flexibelt interface för enkel integration
Enkel anslutning och ström via USB innebär smidig integration. Samtidigt gör full ESC/POS- och OPOS-kompatibilitet samt möjlighet att uppgradera till trådlöst eller USB-förlängningskabel att D30 kan placeras exakt där ni behöver den.
12 månaders inlämningsgaranti
Skärm
| Skärmtyp | LCD |
| Display number of lines | 2 lines |
| Displaysiffror | 40 digits |
| Viewing angle | 35° |
| Displaystorlek (HxV) | 128 x 43 mm |
Batteri & Ström
| AC-adapterns utgångsspänning | 5 V |
Mått, Vikt & Design
| Digit size (W x H) | 4.1 x 8.3 dot |
| Digit colour | White |
| Belysningsfärg | Blue |
| Produktfärg | Black |
| Bredd | 130 mm |
| Djup | 100 mm |
| Vikt | 270 g |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 127 mm |
| Förpackningsdjup | 235 mm |
| Förpackningshöjd | 80 mm |
| Förpackningsvikt | 460 g |
| Produkter per pall | 490 pc(s) |
| Pallens bruttolängd | 120 cm |
| Pallens bruttobredd | 80 cm |
| Pallens bruttohöjd | 177.4 cm |
| Produkter per pallager | 70 pc(s) |
| Produkter per pallager (UK) | 100 pc(s) |
| Produkter per pall (UK) | 700 pc(s) |
| Pallens längd (UK) | 120 cm |
| Pallbredd (UK) | 100 cm |
| Pallhöjd (UK) | 177.4 cm |
| Pallens bruttovikt | 0 g |
| Pallvikt (UK) | 0 g |
Driftsförhållanden
| Medeltid mellan fel (MTBF) | 30000 h |
Övriga specifikationer
| Skärmljusstyrka | 100 cd/m² |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Gränssnitt | USB 2.0 |
| Höjd | 68 mm |
