Epson DM-D30-111 kundedisplay
HØJDEPUNKTER
- Klar blå og hvid LCD: Skarp og letlæselig for maksimal kundeværdi
- Fungerer med TM-M30-printer: Designet til montering på TM-M30 for en komplet løsning
- 20 kolonner, to linjer: Vis detaljerede oplysninger enkelt og tydeligt
- USB-drevet: USB-strøm- og dataforbindelse for enkel integration
- Opgraderingsmuligheder: USB-forlængerkabel og trådløse muligheder fås
- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Epson DM-D30 (111): Kundedisplay til TM-m30 sort. Skærmtype: LCD, Antal linjer på display: 2 linjer, Antal cifre på display: 40 cifre. Produktfarve: Sort, Gennemsnitlig tid mellem fejl (MTBF): 30000 t, Oprindelsesland: Taiwan. Interface: USB 2.0. AC-adapter udgangsspænding: 5 V. Bredde: 130 mm, Dybde: 100 mm, Højde: 68 mm
Klar, alsidig display
Tilføj et alsidigt display i DM-D30-serien til din Epson M30 POS-printer eller en anden POS-enhed, så der kan vises letlæselige, kundevenlige købsoplysninger ved kassen.
Let at læse og brugervenlig
DM-D30-displayet har en kompakt LCD-skærm med høj lysstyrke og et letlæseligt format med to linjer á 20 kolonner og tilbyder højhastighedsdataoverførsel, flashhukommelse og en omfattende skrifttabel. Det kompakte, men letlæselige blå og hvide LCD-display kan nemt monteres på vores M30-printer, så kunderne får information med et enkelt blik.
Fleksibel interface til nem integration
Nem tilslutning og strøm via USB giver enkel integration. Samtidig betyder fuld ESC/POS- og OPOS-kompatibilitet samt mulighed for opgradering til trådløs eller USB-forlængerkabel, at D30 kan placeres præcis, hvor De har brug for den.
12 måneder Indlevering
Skærm
| Skærmtype | LCD |
| Display number of lines | 2 lines |
| Displaycifre | 40 digits |
| Skærmlysstyrke | 100 cd/m² |
| Viewing angle | 35° |
| Displaystørrelse (HxB) | 128 x 43 mm |
Batteri & Strøm
| AC-adapterens udgangsspænding | 5 V |
Mål, Vægt & Design
| Digit size (W x H) | 4.1 x 8.3 dot |
| Digit colour | White |
| Belysningsfarve | Blue |
| Produktfarve | Black |
| Bredde | 130 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Pakkebredde | 127 mm |
| Pakkens dybde | 235 mm |
| Pakkehøjde | 80 mm |
| Pakkevægt | 460 g |
| Produkter pr. palle | 490 pc(s) |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttohøjde | 177.4 cm |
| Produkter pr. pallelag | 70 pc(s) |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 100 pc(s) |
| Produkter pr. palle (UK) | 700 pc(s) |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallehøjde (UK) | 177.4 cm |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
| Pallevægt (UK) | 0 g |
Driftsforhold
| Gennemsnitlig tid mellem fejl (MTBF) | 30000 h |
Øvrige specifikationer
| Oprindelsesland | Taiwan |
| Grænseflade | USB 2.0 |
| Højde | 68 mm |
| Vægt | 270 g |