Band, svart, 2000 bilder, livsmedelssäkert
HÖJDPUNKTER
- 2000 sidor
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Varumärkeskompatibilitet: Zebra
- 1 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra 800300-301. Kompatibilitet: ZC100/300, Sidkapacitet: 2000 sidor, Utskriftsfärger: Svart. Bredd: 19 200 mm, Djup: 58 mm, Vikt: 220 g. Antal per förpackning: 1 st
Kortfärgband 800300-301
Färgband, Mono-Svart, 58mmx192m(2,28inx629ft), 2000 bilder, ZC100/300
Utskrift
| Sidkapacitet | 2000 pages |
| Utskriftsfärger | Black |
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Mått, Vikt & Design
| Bredd | 19200 mm |
| Djup | 58 mm |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Vikt | 220 g |
Certifieringar
| Kompatibilitet | ZC100/300 |
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
Övriga specifikationer
| Färg | No |
Relaterade populära produkter
Färgband för etikettskrivare
Zebra färgband för termisk överföring Cartridge Pack
1.289,00 kr Ekskl. moms.