Zebra LI3678-SR, Bluetooth 1D-laserscanner, KIT,
HÖJDPUNKTER
- Handhållen streckkodsläsare Svart, Grön
- Scannertyp: 1D
- Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1-128 (UCC/EAN-128), MSI, Plessey, U.P.C.
- Lutningsläsvinkel: -65 - 65°
- Kabelansluten och trådlös Standardinterface: RS-232, USB, Tangentbordskil
- Bluetooth Low Energy (BLE)
- Strömkälletyp: Batteri Litium-jon (Li-Ion) 3100 mAh
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra LI3678-SR. Typ: Handhållen streckkodsläsare, Skannertyp: 1D, Linjära (1D) streckkoder som stöds: Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1-128 (UCC/EAN-128), MSI, Plessey, U.P.C.. Anslutningsteknik: Kabelansluten & trådlös, Standardgränssnitt: RS-232, USB, Tangentbordskil, Trådlös räckvidd: 100 m. Produktfärg: svart, grön, internationell kapslingsklass (IP): IP67, skyddsfunktioner: dammtålig, stöttålig, vattentålig. Typ av strömkälla: Batteri, Batteriteknik: Litiumjon (Li-Ion), Batterikapacitet: 3100 mAh. Vikt: 385 g, Bredd: 142 mm, Djup: 76 mm
Robust, sladdlös
Scan & Kamera
| Skannertyp | 1D |
| Skannmotor | 1D |
| Pitch-läsvinkel | -65 - 65° |
| Yaw-läsvinkel | -45 - 45° |
| 2D (matris staplade) streckkoder stöds | Not supported |
| Stöd för linjära (1D) streckkoder | Codabar, Code 11, Code 128, Code 39, Code 93, GS1-128 (UCC/EAN-128), MSI, Plessey, U.P.C. |
| Optisk sensorupplösning | 1500 pixels |
Utskrift
| Lutningsläsvinkel | -65 - 65° |
| Kablar inkluderade | USB |
Anslutning & Portar
| Anslutningsteknik | Wired & Wireless |
| Standardgränssnitt | RS-232, USB, Keyboard wedge |
| Anslutning | Trådlös |
Trådlöst & Nätverk
| Trådlös räckvidd | 100 m |
| Bluetooth-version | 4.0 |
| Bluetooth lågenergi (BLE) | Yes |
Processor & Minne
| Programmeringsfunktion | Yes |
Batteri & Ström
| Strömkälletyp | Battery |
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 3100 mAh |
| Antal läsningar per laddning | 70000 |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart, Grön |
| Vikt | 385 g |
| Bredd | 142 mm |
| Djup | 76 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Våglängd | 617 nm |
Driftsförhållanden
| Driftstemperatur (T-T) | -20 - 50 °C |
| Lagringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfuktighet vid drift (H-H) | 5 - 95% |
| International Protection (IP)-kod | IP67 |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84716070 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
Övriga specifikationer
| Typ | Handheld bar code reader |
| LED-indikatorer | Yes |
| Skyddsfunktioner | Dust resistant, Shock resistant, Water resistant |
Relaterade populära produkter
Presentationsskannrar, Streckkodsscanners
Newland FR2780 Urchin, 2D, USB, kit (USB), svart
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Companion skannrar, Streckkodsscanners, Zebra Streckkodsläsare
Zebra CS6080 Sladdlös: FÖLJESLAGARE SCANNER
3.999,00 kr Ekskl. moms.
Trådlösa streckkodsläsare, Streckkodsscanners, Zebra Streckkodsläsare
Zebra DS8178-HC FIPS Desk/Wall Cradle USB-kit
8.779,00 kr Ekskl. moms.
Trådlösa streckkodsläsare, Datalogic Streckkodsläsare, Streckkodsscanners
Datalogic Gryphon GBT4500, Kit, USB, Hälsovård
6.619,00 kr Ekskl. moms.
Streckkodsscanners, Trådbundna streckkodsläsare
Star Micronics BCR-MPOP1 SKANNARE VITT
1.369,00 kr Ekskl. moms.
Streckkodsscanners, Trådbundna streckkodsläsare
Star Micronics BCR-MPOP1 SKANNARE BLK
1.369,00 kr Ekskl. moms.
Datalogic Streckkodsläsare, Streckkodsscanners, Trådlösa streckkodsläsare
Datalogic PowerScan PM9600, 2D, kit (USB),
8.209,00 kr Ekskl. moms.