- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra 2300 vax. Bandlängd: 450 m, Bandbredd: 8,9 cm, Antal per låda: 12 st
Färgband för TLP2746/2046/2044 & Eclipse-skrivare
-Desc (WxL): 89 x 450 mm
-Färg: Svart
Media & Etiketter
| Bandlängd | 450 m |
| Bandbredd | 8.9 cm |
| Rullar per förpackning | 12 |
| Kärndiameter | 2.5 cm |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per låda | 12 pc(s) |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 48211090 |
Övriga specifikationer
| Material | Wax |
Relaterade populära produkter
Färgband för etikettskrivare
Star Micronics RC700BR TT Ribbon - Svart, Röd - 1 förpackning-
99,00 kr Ekskl. moms.
Färgband för etikettskrivare
ZEBRA Färgband, färg-YMCKO, 58mmx148m, 300 imager, ZC300
589,00 kr Ekskl. moms.