- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Brodit 202030. Mobilenhedstype: Mobiltelefon/smartphone, Type: Passiv holder, Korrekt brug: Indendørs, udendørs, Produktfarve: Sort
Søjlebeslag 7,5″ med magnetbeslag, 88 mm. Samlet længde: 160 mm. Med kuglehoved og vingemøtrik. AMPS-huller.
Et Standard Duty-søjlebeslag med magnetbeslag til stabil montering af Deres enhed i ethvert køretøj og på enhver glat, plan metaloverflade. Nem at indstille i enhver vinkel og position takket være kuglehoveder, der kan vippes 210° og drejes 360°. AMPS-huller, kompatibel med alle Brodit-holdere med tilt swivel. Farve: Sort. Stang i aluminium, vingemøtrikker i plast.
| Hældningsvinkelområde | 0 - 210° |
| Drejevinkel | 360° |
Medie & Labels
| Materiale | Plastic |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort |
| Enhedsmonteringstype | Screw mount |
| Bredde | 88 mm |
| Dybde | 88 mm |
Certificeringer
| Mobilenhedstype | Mobiltelefon/Smartphone |
| Korrekt brug | Indendørs, Udendørs |
Øvrige specifikationer
| Type | Passive holder |
| Højde | 160 mm |
| Vægt | 375 g |
Relaterede populære produkter
STND-ET4X-10POS1-01
Zebra ET4X 10 tommer POS-stativ (Point-Of-Sale) til 10 tommer ET40, ET45
2.799,00kr. Ekskl. moms
ZBK-ET4X-10HCVESA-01
Zebra ET4X 10inch Healthcare Plastic Blue Expansion Back med Vesa-mønster
1.729,00kr. Ekskl. moms
SG-ET4X-HCHNDSTR1-01
Zebra ET4X 10 tommer HealthCare-håndrem til 10 tommer HC ET40, ET45
746,00kr. Ekskl. moms
SPXF14305-02
Ergonomic Solutions, X-Frame iPad Pro 10.5" (2017) iPad Air 10.5" (2019) iPad 10.2" (2019/2020)
377,00kr. Ekskl. moms