- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Brodit 711410. Mobilenhedstype: Håndholdt mobil computer, Type: Passiv holder, Korrekt brug: Indendørs, Produktfarve: Sort
Med Deres PDA i en passiv holder monteret på instrumentbrættet er den altid lige ved hånden – sikkert og praktisk. Holderen er monteret på et vippe-/drejeled, så den kan justeres for at undgå lysrefleksion på skærmen. Det er nemt at sætte PDA’en i holderen og tage den ud igen. De kan f.eks. tilslutte et opladningskabel til PDA’en, mens den sidder i holderen. Fastgøres på et sokkelbeslag.
Vippeled for nem justering
Dette produkt er udstyret med et vippeled, så De nemt kan justere vinklen for bedre visning eller skifte mellem portræt- og landskabstilstand. Vipper 17° og drejer 360°. Monteringsplade 42×50 mm med 4 mm AMPS-huller.
Trådløs & Netværk
| Trådløs opladning | No |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort |
| Enhedsmonteringstype | Screw mount |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Bredde | 67 mm |
| Dybde | 82 mm |
Certificeringer
| Mobilenhedstype | Håndholdt mobilcomputer |
| Korrekt brug | Indendørs |
| Kompatibilitet | CK67 |
| Mærkekompatibilitet | Honeywell |
Øvrige specifikationer
| Type | Passive holder |
| Indbygget oplader | No |
| Højde | 99 mm |
| Vægt | 128 g |
| Tilt adjustment | Yes |
| Swivelling | Yes |