- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Brodit 216059. Mobilenhedstype: Tastatur, type: Passiv holder, anvendelse: Indendørs, produktfarve: Sort
Tastatur- og tabletbeslag. Med VESA 75/100 + flere 5 mm AMPS-huller. Materiale: Metal.
Robust beslag til montering af et tastatur og en tablet som en enhed, til professionel daglig brug i barske miljøer. Holder dit udstyr sikkert på plads, meget stærkt design. Sikrer et effektivt, sikkert og komfortabelt arbejdsmiljø med din enhed inden for nem syns- og rækkevidde.
Beslaget passer til alle standardtastaturer og tablets. Tastaturet fastgøres direkte på beslaget. Tabletten placeres enten i en holder eller direkte på beslaget, afhængigt af behov og model.
Medie & Labels
| Materiale | Metal |
Skærm
| VESA-montering | Yes |
| Maksimal VESA-montering | 75 x 100 mm |
Trådløs & Netværk
| Trådløs opladning | No |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Bredde | 196 mm |
| Dybde | 153 mm |
Certificeringer
| Mobilenhedstype | Tastatur |
| Korrekt brug | Indendørs |
Øvrige specifikationer
| Type | Passive holder |
| Indbygget oplader | No |
| Orientering | Vertical |
| Højde | 190 mm |
| Vægt | 1.31 kg |