Elo E-Series 3, 8 GB RAM, 128 GB SSD, WiFi, 39,6 cm (15,6”), Full HD, USB, USB-C, RS232, BT, Ethernet, Intel Celeron, SSD, 11 IoT Enterprise, kit (RS232), sort
Elo E-Series 3, 8 GB RAM, 128 GB SSD, WiFi, 39,6 cm (15,6”), Full HD, USB, USB-C, RS232, BT, Ethernet, Intel Celeron, SSD, 11 IoT Enterprise, kit (RS232), sort
15,6” diagonal, 1920 x 1080 @ 60Hz, Aktiv matrix TFT LCD (LED), 500:1, Bluetooth 5.3, Win 11, 8 GB RAM, 128 GB SSD, WiFi, 370,4 x 182,6 x 298,4 mm, Sort
7.763,00kr. Ekskl. moms
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Elo Touch Solutions E849902. Skærmdiagonal: 39,6 cm (15,6″), skærmopløsning: 1920 x 1080 pixels, skærmtype: LED. Produktfarve: Sort, gennemsnitlig tid mellem fejl (MTBF): 50000 h, understøttede Windows-operativsystemer: Windows 11. Processorproducent: Intel, processorens basisfrekvens: 3,6 GHz, processorcache: 6 MB. Samlet lagerkapacitet: 128 GB, lagermedie: SSD. Intern hukommelse: 8 GB
E-Series 3 med Intel Touchscreen-computer.
E-Series 3 er udviklet specifikt til POS og tilbyder en 15,6″ Touchscreen-skærm, en kraftfuld Intel-processor og integreret tilslutning til alt det tilbehør, De har brug for. Fra pengeskuffer og printere til stregkodescannere og betalingsenheder – der er mulighed for tilslutning af det hele.
Tilføj en kundevendt skærm.
E-Series 3 inkluderer USB-C-tilslutning, hvilket giver dig mulighed for nemt at tilslutte en kundevendt skærm – hvilket giver touch, data og strøm med kun ét kabel.
Udvid med Elo Edge Connect.
Tilslut problemfrit op til to eksterne enheder til kanten af berøringsskærmen, og skab en skræddersyet løsning. Og du kan tilføje eller flytte dem senere, efterhånden som dine behov ændrer sig!
3 år
| Betragtningsvinkel, vandret | 178° |
| Betragtningsvinkel, lodret | 178° |
Medie & Labels
| Lagringsmedier | SSD |
Skærm
| Skærmdiagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Skærmlysstyrke | 200 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 500:1 |
| Naturlig billedformat | 16:9 |
| Touchscreen-type | Capacitive |
| Skærmtype | LED |
| Oprindelig opdateringshastighed | 60 Hz |
| Paneltype | TFT-LCD |
| VESA-montering | Yes |
Trådløs & Netværk
| Valgfri tilslutningsmuligheder | Bluetooth, Wireless LAN |
Lyd
| Antal højtalere | 2 |
| RMS nominel effekt | 4 W |
Processor & Hukommelse
| Producent af processor | Intel |
| Processorens basisfrekvens | 3.6 GHz |
| Processor-cache | 6 MB |
| Samlet lagerkapacitet | 128 GB |
| Intern hukommelse | 8 GB |
Software & Styresystem
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 11 |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Pakkevægt | 5 kg |
| Pakkebredde | 465 mm |
| Pakkens dybde | 262 mm |
| Pakkehøjde | 376 mm |
| Antal farver | 262144 colours |
| Bredde | 370.4 mm |
| Dybde | 182.6 mm |
Driftsforhold
| Gennemsnitlig tid mellem fejl (MTBF) | 50000 h |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed i drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
Øvrige specifikationer
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixels |
| Berøringsskærm | Yes |
| Svartid | 25 ms |
| Strømkildetype | AC |
| Højde | 298.4 mm |
| Vægt | 3.2 kg |
| Indbyggede højttalere | Yes |