Elo E-Series 3, 8 GB RAM, 128 GB SSD, WiFi, 39,6 cm (15,6”), Full HD, USB, USB-C, RS232, BT, Ethernet, Intel Celeron, SSD, kit (RS232), sort
Elo E-Series 3, 8 GB RAM, 128 GB SSD, WiFi, 39,6 cm (15,6”), Full HD, USB, USB-C, RS232, BT, Ethernet, Intel Celeron, SSD, kit (RS232), sort
15,6” diagonal, 1920 x 1080 @ 60 Hz, aktiv matrix TFT LCD (LED), 500:1, Bluetooth 5.3, intet OS, 8 GB RAM, 128 GB SSD, WiFi, 370,4 x 182,6 x 298,4 mm, sort
6.978,00kr. Ekskl. moms
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Elo Touch Solutions E850098. Skærmdiagonal: 39,6 cm (15,6″), skærmopløsning: 1920 x 1080 pixels, skærmtype: LED. Produktfarve: Sort, gennemsnitlig tid mellem fejl (MTBF): 50.000 t. Processorproducent: Intel, processorens basisfrekvens: 3,6 GHz, processorcache: 6 MB. Samlet lagerkapacitet: 128 GB, lagermedie: SSD. Intern hukommelse: 8 GB
E-Series 3 med Intel Touchscreen-computer.
E-Series 3 er udviklet specifikt til POS og tilbyder en 15,6″ Touchscreen-skærm, kraftig Intel-processor og integreret tilslutning til alt det tilbehør, De har brug for. Fra kasseskuffer og printere til stregkodescannere og betalingsenheder – der er tilslutning, der dækker det hele.
Tilføj en kundevendt skærm.
E-Series 3 har USB-C-tilslutning, så De nemt kan tilslutte en kundevendt skærm – med touch, data og strøm via ét enkelt kabel.
Udvid med Elo Edge Connect.
Tilslut problemfrit op til to enheder til kanten af Touchscreen’en og skab en skræddersyet løsning. Og De kan tilføje eller flytte dem senere, når Deres behov ændrer sig!
3 år
| Betragtningsvinkel, vandret | 178° |
| Betragtningsvinkel, lodret | 178° |
Medie & Labels
| Lagermedie | SSD |
Skærm
| Skærmdiagonal | 39.6 cm (15.6") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Skærmens lysstyrke | 200 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 500:1 |
| Naturligt billedformat | 16:9 |
| Touchscreen-type | Kapacitiv |
| Skærmtype | LED |
| Naturlig opdateringshastighed | 60 Hz |
| Paneltype | TFT-LCD |
| VESA-montering | Ja |
Trådløs & Netværk
| Valgfri tilslutningsmuligheder | Bluetooth, trådløst LAN |
Lyd
| Indbyggede højtalere | Ja |
| Antal højtalere | 2 |
| Nominel RMS-effekt | 4 W |
Processor & Hukommelse
| Processorproducent | Intel |
| Processorens basisfrekvens | 3,6 GHz |
| Processorcache | 6 MB |
| Samlet lagerkapacitet | 128 GB |
| Intern hukommelse | 8 GB |
Software & Styresystem
| Understøttede Windows-operativsystemer | Nej |
Batteri & Strøm
| Strømkildetype | AC |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort |
| Pakkens vægt | 5 kg |
| Pakkebredde | 465 mm |
| Pakkedybde | 262 mm |
| Pakkehøjde | 376 mm |
| Antal farver | 262144 farver |
| Bredde | 370,4 mm |
| Dybde | 182,6 mm |
| Højde | 298,4 mm |
| Vægt | 3,2 kg |
Driftsforhold
| Mean time between failures (MTBF) | 50.000 t |
| Driftstemperatur (T-T) | 0-35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20-60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
Øvrige specifikationer
| Responstid | 25 ms |