Epson Premium Matte Label – Kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.

HØJDEPUNKTER
- Selvklæbende printerlabel
- Kontinuerlig label
- Hvid
- Selvklæbende type: Permanent
- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Epson Premium Matte Label – Kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Continuous label. Labelstørrelse: 102 mm x 35 m, Kernediameter: 4,6 cm. Antal pr. pakke: 1 stk., Pakkebredde: 100 mm, Pakkedybde: 100 mm. Labels pr. rulle: 1 stk. Produkter pr. palle: 486 stk., Minimum bestillingsantal: 18 stk.
Matte papiretiketter med permanent klæber
Premium matte coated inkjet-etiketter til fotokvalitetsprint i høj kvalitet. Den glatte, klare hvide overflade med mat finish sikrer hurtig tørring samt modstandsdygtighed over for ridser, vand og varme. Den universelle permanente akrylklæber sikrer problemfri ydeevne og god vedhæftning på forskellige overflader, også ved lave temperaturer.
Produktanvendelse
• Produktlabels
• Produktion
• Kampagnelabels
• Sundhedsvæsen og apotek
• Hyldeforkantslabels i detailhandel
• Forsendelseslabels
Medie & Labels
| Størrelse på label | 102 mm x 35 m |
| Ruller pr. pakke | 18 |
| Kernens diameter | 4.6 cm |
| Labels pr. rulle | 1 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Selvklæbende materiale | Acrylic |
Trådløs & Netværk
| Kompatible produkter | epson colorworks c3400, c3500 |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Type finish | Matte |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkens dybde | 100 mm |
| Pakkehøjde | 106 mm |
| Pakkevægt | 620 g |
| Produkter pr. palle | 486 pc(s) |
| Pallens bruttovægt | 0 g |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Mindste ordremængde | 18 pc(s) |
| Oprindelsesland | Poland |
| Type | Continuous label |
| Type klæbemiddel | Permanent |
| Bedste anvendelser | Healthcare, Logistics, Pharmacy |