- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Epson WH-10 (040) Vægbeslag. Produktfarve: Grå
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Grey |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Pakkebredde | 165 mm |
| Pakkedybde | 240 mm |
| Pakkehøjde | 73 mm |
| Pakkens vægt | 660 g |
| Produkter pr. palle | 400 pc(s) |
| Pallens bruttolængde | 120 cm |
| Pallens bruttobredde | 80 cm |
| Pallens bruttohøjde | 190 cm |
| Produkter pr. pallelægning | 80 pc(s) |
| Produkter pr. pallelag (UK) | 120 pc(s) |
| Produkter pr. palle (UK) | 600 pc(s) |
| Pallelængde (UK) | 120 cm |
| Pallebredde (UK) | 100 cm |
| Pallehøjde (UK) | 190 cm |
Certificeringer
| Kompatibilitet | Epson TM-L60II<br />Epson TM-L90<br />Epson TM-P60<br />Epson TM-T88III<br />Epson TM-T88IV<br />Epson TM-T90<br />Epson TM-U200<br />Epson TM-U220<br />Epson TM-U230 |
Øvrige specifikationer
| Oprindelsesland | Japan |