- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson WH-10 (040) Väggmonteringsfäste. Produktfärg: Grå
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Grey |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningens bredd | 165 mm |
| Förpackningens djup | 240 mm |
| Förpackningens höjd | 73 mm |
| Förpackningsvikt | 660 g |
| Produkter per pall | 400 pc(s) |
| Pallens bruttolängd | 120 cm |
| Pallens bruttobredd | 80 cm |
| Pallens bruttohöjd | 190 cm |
| Produkter per pallager | 80 pc(s) |
| Produkter per pallager (UK) | 120 pc(s) |
| Produkter per pall (UK) | 600 pc(s) |
| Pallens längd (UK) | 120 cm |
| Pallbredd (UK) | 100 cm |
| Pallhöjd (UK) | 190 cm |
Certifieringar
| Kompatibilitet | Epson TM-L60II<br />Epson TM-L90<br />Epson TM-P60<br />Epson TM-T88III<br />Epson TM-T88IV<br />Epson TM-T90<br />Epson TM-U200<br />Epson TM-U220<br />Epson TM-U230 |
Övriga specifikationer
| Ursprungsland | Japan |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, Kablar för handterminal, POS-kablar, Tillbehör för handdatorer
Kabel för sammankoppling av Zebra PSS Cradle
259,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Datalogic strömförsörjning, 12 V/18 W, rätvinklig kontakt (utan strömkabel)
209,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra MC18 Cradle Interconnection förlängningskabel (12,6 tum)
249,00 kr Ekskl. moms.
POS tillbehör
Zebra-avkodare, ikon-kort, parallellt interface, ingen Micro-USB-anslutning
579,00 kr Ekskl. moms.