Ergonomic Solutions PAX Q25 MultiGripTM (med håndtag)
HØJDEPUNKTER
- Designet til PAX Tec. Q25
- Beskyt din investering ved blot at udskifte den eksisterende MultiGrip-plade med en, der er kompatibel med din nye terminal
- Friktionspuder sikrer en stabil og sikker pasform til betalingsenheden
- Med håndtag
- 5 års garanti
- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Ergonomic Solutions SpacePole Payment PAX Q25 MultiGrip™ (med håndtag). Produkttype: POS-montering, Produktfarve: Sort, Materiale: Metal. Bredde: 91 mm, Dybde: 187,3 mm, Højde: 55,8 mm. Pakketype: Kasse, Pakkebredde: 75 mm, Pakkedybde: 297 mm. Antal pr. pakke: 1 stk.
Denne MultiGrip™-plade (med håndtag) er designet til PAX Tec. Q25
En omkostningseffektiv løsning, der gør det nemt at installere eller opgradere din betalingsenhed, fremstillet i holdbart stål og fås med eller uden håndtag.
Medie & Labels
| Materiale | Metal |
Skærm
| Indbygget display | No |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort |
| Bredde | 91 mm |
| Dybde | 187.3 mm |
| Pakkevægt | 290 g |
| Pakkebredde | 75 mm |
| Pakkens dybde | 297 mm |
| Pakkehøjde | 121 mm |
| Pallet net height | 175 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net weight | 163.3 kg |
| Pakke-type | Box |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
Certificeringer
| Produkttype | POS-beslag |
| Kompatibilitet | Q25 |
| Mærkekompatibilitet | Pax |
| Harmoniseret system (HS) kode | 8473308000 |
| Overholdelsescertifikater | REACH |
Øvrige specifikationer
| Højde | 55.8 mm |
| Vægt | 280 g |
| Version | 1.1 |