Ergonomic Solutions PAX Q25 MultiGripTM (med handtag)
HÖJDPUNKTER
- Designad för PAX Tec. Q25
- Skydda din investering genom att enkelt byta ut den befintliga MultiGrip-plattan mot en som är kompatibel med din nya terminal
- Friktionskuddar säkerställer en stabil och säker passform för betalningsenheten
- Med handtag
- 5 års garanti
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Ergonomic Solutions SpacePole Payment PAX Q25 MultiGrip™ (med handtag). Produkttyp: POS-fäste, Produktfärg: Svart, Material: Metall. Bredd: 91 mm, Djup: 187,3 mm, Höjd: 55,8 mm. Förpackningstyp: Box, Förpackningsbredd: 75 mm, Förpackningsdjup: 297 mm. Antal per förpackning: 1 st
Denna MultiGrip™-platta (med handtag) är designad för PAX Tec. Q25
En kostnadseffektiv lösning som gör det enkelt att installera eller uppgradera din betalningsenhet, tillverkad i hållbart stål och tillgänglig med eller utan handtag.
Skärm
| Inbyggd display | No |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Svart |
| Bredd | 91 mm |
| Djup | 187.3 mm |
| Vikt | 280 g |
| Förpackningsvikt | 290 g |
| Material | Metall |
| Förpackningsbredd | 75 mm |
| Förpackningsdjup | 297 mm |
| Förpackningshöjd | 121 mm |
| Pallet net height | 175 cm |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net width | 80 cm |
| Pallet net weight | 163.3 kg |
| Förpackningstyp | Box |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
Certifieringar
| Produkttyp | POS-fäste |
| Kompatibilitet | Q25 |
| Kompatibilitet med varumärke | Pax |
| Harmoniserat system (HS) kod | 8473308000 |
| Certifikat för överensstämmelse | REACH |
Övriga specifikationer
| Höjd | 55.8 mm |
| Version | 1.1 |
Relaterade populära produkter
POS tillbehör, POS-kablar
Zebra 12 pinnar 43 tum (1,1 m) STANDARD KABELMONTAGE
909,00 kr Ekskl. moms.