- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Getac GBM1X2. Type: Batteri, mærkekompatibilitet: Getac, kompatibilitet: ZX10. Bredde: 60,6 mm, dybde: 119,5 mm, højde: 8,95 mm
Funktioner og fordele
Det hot-swappable batteri understøtter drift i hele vagten uden nedetid. Det er en ideel løsning til mobile fagfolk, der har brug for lang batteritid til drift hele dagen.
Batteri & Strøm
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 4990 mAh |
| Batterispænding | 3.88 V |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Black |
| Antal pr. pakke | 1 pc(s) |
| Dybde | 119.5 mm |
| Bredde | 60.6 mm |
Certificeringer
| Mærkekompatibilitet | Getac |
| Kompatibilitet | ZX10 |
Øvrige specifikationer
| Type | Batteri |
| Vægt | 97 g |
| Højde | 8.95 mm |
Relaterede populære produkter
STND-ET4X-10POS1-01
Zebra ET4X 10 tommer POS-stativ (Point-Of-Sale) til 10 tommer ET40, ET45
2.799,00kr. Ekskl. moms
ADP-ET4X-8T4S1-04
Zebra ET4X valgfri T-adapter til 8_ ET40, ET45 til brug i ET4X ladestation med fire slots (pakke med 4)
316,00kr. Ekskl. moms
ZBK-ET4X-8BTRYBK1-01
Zebra ET4X 8 tommer udvidelsesbagside til PowerPack eksternt batteri til 8 tommer ET40, ET45
1.555,00kr. Ekskl. moms
ZBK-ET4X-10HCVESA-01
Zebra ET4X 10inch Healthcare Plastic Blue Expansion Back med Vesa-mønster
1.729,00kr. Ekskl. moms