- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Getac GBM1X2. Typ: Batteri, varumärkeskompatibilitet: Getac, kompatibilitet: ZX10. Bredd: 60,6 mm, djup: 119,5 mm, höjd: 8,95 mm
Funktioner och fördelar
Det utbytbara batteriet kan stödja heldagsdrift utan avbrott. Det är en utmärkt lösning för mobila yrkesverksamma som kräver lång batteritid för heldagsdrift.
Batteri & Ström
| Batteriteknik | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet | 4990 mAh |
| Batterispänning | 3.88 V |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Vikt | 97 g |
| Djup | 119.5 mm |
| Bredd | 60.6 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Getac |
| Kompatibilitet | ZX10 |
Övriga specifikationer
| Typ | Batteri |
| Höjd | 8.95 mm |
Relaterade populära produkter
STND-ET4X-10POS1-01
Zebra ET4X 10-tums POS-stativ (Point-Of-Sale) för 10-tums ET40, ET45
4.089,00 kr Ekskl. moms.
G105950-054
Zebra Kit Kabel för seriellt interface, 6FT (DB-9 till DB-9) Null Modem
209,00 kr Ekskl. moms.
EDA10A-11BE94N21RK
Honeywell EDA10A Android 12 med GMS, WWAN och WLAN, S0703 SR Imager, 2,2 GHz 8 Core, 8 GB/128 GB mem..,
11.509,00 kr Ekskl. moms.
SG-NGWT-WSTPLN-01
ZEBRA WT6000 Ersättningsrem Medium/Large för handledsfäste.
759,00 kr Ekskl. moms.