Kvitteringsruller, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Kvittering, Termisk papir, 101,6 mm, 57 mm, 19 mm, Hvid
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Perform 1000D. Estimeret arkiveringslevetid: 5 år, Brand kompatibilitet: Zebra. Længde: 30 m, bredde: 101,6 mm, diameter: 5,7 cm. Antal pr. pakke: 16 stk.
Standard, klart hvidt glat papirmateriale med specialcoating, der giver den optimale balance mellem ydeevne og pris.
Til Zebra RW420. Et ubestrøget 60 micron termisk papir, ideelt til kortvarige applikationer.
Anbefales ikke til applikationer, der involverer udsættelse for sollys eller ekstrem varme.
Dette produkt kan arkiveres i op til 5 år efter udskrivning, hvis det er nødvendigt.
Medie & Labels
| Kernens diameter | 1.9 cm |
| Anslået arkivlevetid | 5 year(s) |
Mål, Vægt & Design
| Bredde | 101.6 mm |
| Diameter | 5.7 cm |
| Længde | 30 m |
| Antal pr. pakke | 16 pc(s) |
Certificeringer
| Harmoniseret system (HS) kode | 84439990 |
| Mærkekompatibilitet | Zebra |
Relaterede populære produkter
C33S045390
Kvitteringsruller, normalt papir, 101,6 mm, kvitterings-/voucher-rulle (endless)
56,00kr. Ekskl. moms
38-T111062-11LF
TSC Direkte termisk kvitteringsruller - 111 mm x 62 m, Premium, 12 mm kerne, ruller/kasse: 40
899,00kr. Ekskl. moms
3013689
Kvitteringsruller, Zebra, Z-Perform 1000D 60 Kvittering, Termisk papir, 58 mm, 40 mm, 12,7 mm, Hvid
840,00kr. Ekskl. moms
74776
Termisk transferbånd, Zebra, Image Lock, resin, 60 mm, 300 m, Out, Sort
5.041,00kr. Ekskl. moms
03200BK08330
Termiske transferbånd, Zebra, 3200, voks/harpiks, 83 mm, 300 m, Out, Sort
611,00kr. Ekskl. moms
74917
Termiske overførselsbånd, Zebra, Image Lock, resin, 110 mm, 300 m, Ud, Sort
9.242,00kr. Ekskl. moms
03200BK06030
Termisk transferbånd, Zebra, 3200, voks/harpiks, 60 mm, 300 m, Out, Sort
441,00kr. Ekskl. moms
