Labels, Zebra, normalt papir, 8000T All-Temp, B: 152,4 mm, H: 215,9 mm, D: 200 mm, C: 76 mm
HØJDEPUNKTER
- Selvklæbende printerlabel
- Udstanset label
- Rulle
- Rektangel Hvid
- Materiale: Papir
- Printteknologi: Termo transfer
- Klæbetype: Permanent
- Labels pr. pakke: 2720 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
- Dokumenter
Beskrivelse
Zebra 8000T All-Temp. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Labelbredde: 15,2 cm, Labelhøjde: 21,6 cm, Maksimal rullediameter: 20 cm. Labels pr. pakke: 2720 stk., Labels pr. rulle: 680 stk.
| Printteknologi | Thermal transfer |
Medie & Labels
| Materiale | Paper |
| Labels pr. pakke | 2720 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 4 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 680 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Maksimal rullediameter | 20 cm |
| Label bredde | 15.2 cm |
| Label-højde | 21.6 cm |
Trådløs & Netværk
| Kompatible produkter | 8000T |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certificeringer
| Harmoniseret system (HS) kode | 84439990 |
Øvrige specifikationer
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA), Latex |
