Etiketter, Zebra, normalpapper, 8000T All-Temp, B: 152,4 mm, H: 215,9 mm, D: 200 mm, K: 76 mm
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande etikett för skrivare
- Stansad etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknik: Termisk överföring
- Självhäftande typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 2720 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Zebra 8000T All-Temp. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 15,2 cm, etiketthöjd: 21,6 cm, maximal rulldiameter: 20 cm. Etiketter per förpackning: 2720 st, Etiketter per rulle: 680 st
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 2720 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 680 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 20 cm |
| Etikettbredd | 15.2 cm |
| Etikettens höjd | 21.6 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
| Kompatibla produkter | 8000T |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ | Die-cut label |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 40 x 25mm, DT, Permanent, Vit
99,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Delfi Etikett 104 x 51mm, TT, Permanent, Silver Polyester
1.149,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi-etikett 56 x 25 mm, DT, permanent, vit
129,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000T 102x38mm 12-pack
1.769,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101,600 mm x 152,400 mm
1.039,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matt Etikett - Stansad rulle: 105 mm x 210 mm, 282 etiketter,
289,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 70 x 32mm, DT, 2000D
1.659,00 kr Ekskl. moms.