RAM Mounts GDS Tough-Dock-holder (lås) til Samsung Tab A9+- i IntelliSkin Next Gen-beskyttelseshylster – USB-C-stik
HØJDEPUNKTER
- Fjederbelastet køretøjsdock med GDS® Technology™ bruger en integreret pogo pin-konnektor til at levere højhastighedsopladning
- Designet specifikt til Samsung Galaxy Tab A11+ & Tab A9+ i et IntelliSkin® Next Gen-beskyttelseshylster
- I den nederste dockingskål er der integreret et USB Type-C-hunstik til at levere højhastighedsopladning til docken
- RAM® Mounts Compatible™ og kompatibel med GDS® Hand-Stand™ håndrem- og kickstand-tilbehør
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
RAM Mounts RAM-GDS-DOCK-SAM88CPU. Mobilenhedstype: Tablet/UMPC, Type: Aktiv holder, Korrekt brug: Bil/indendørs, Produktfarve: Sort
GDS® Tough-Dock™ er den nyeste køretøjsdock i serien af GDS® Tech™-køretøjsdocks, designet til at understøtte Samsung Galaxy Tab A11+ & Tab A9+ i et IntelliSkin® Next Gen-beskyttelseshylster til Deres flåde. Med et USB Type-C-strømstik understøtter GDS® Tough-Dock™ højhastighedsopladning til Samsung Galaxy Tab A9+. GDS® Tough-Dock™ er kompatibel med RAM®-kugle- og sokkelsystemer og kræver en kugleadapter med 4-huls AMPS-mønster. GDS® Tough-Dock™ leveres med 3 års garanti. Altid beskyttet. Altid tilsluttet.
3 år
Medie & Labels
| Materiale | Composite |
Tilslutning & Porte
| Kabellængde | 0.215 m |
Batteri & Strøm
| Udgangsspænding | 5 - 20 V |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | Sort |
| Enhedsmonteringstype | Screw mount |
| Pakke-type | Polybag |
Certificeringer
| Mobilenhedstype | Tablet/UMPC |
| Korrekt brug | Bil/Indendørs |
| Kompatibilitet | Galaxy Tab A11+ & Tab A9+ |
| Mærkekompatibilitet | Samsung |
Øvrige specifikationer
| Type | Active holder |
| Indbygget oplader | Yes |
| Strømkildetype | USB |
| Orientering | Vertical |
| Vægt | 703.068174 g |
