Zebra Z-Perform 1000T, labelrulle, normalt papir, 83x51mm
HØJDEPUNKTER
- Selvklæbende printerlabel
- Udstanset label
- Rulle
- Rektangel Hvid
- Materiale: Papir
- Printteknologi: Termo transfer
- Klæbetype: Permanent
- Labels pr. pakke: 16440 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Label bredde: 8,26 cm, Label højde: 5,08 cm, Størrelse (imperial): 8,25 cm (3,25″) Labels pr. pakke: 16.440 stk., Labels pr. rulle: 2.740 stk.
Z-Perform 1000T
2740 pr. rulle, 6 pr. kasse, pr. pakke.
Mediestørrelse
– 3,25″ x 2 “
– 82,55 mm x 50.8 mm
Medieformat
– Rulle
Kompatible printere
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus
| Print-teknologi | Thermal transfer |
Medie & Labels
| Materiale | Paper |
| Labels pr. pakke | 16440 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 6 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 2740 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Label-bredde | 8.26 cm |
| Label-højde | 5.08 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Type finish | Matte |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
| Størrelse (imperial) | 8.25 cm (3.25") |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA), Latex |