Zebra Label 76 x 76mm, TT, 1890 labels/rulle, Ruller/Kasse: 6
HØJDEPUNKTER
- Selvklæbende printerlabel
- Udstanset label
- Rulle
- Firkantet Hvid
- Materiale: Papir
- Printteknologi: Termotransfer
- Klæbetype: Permanent
- Labels pr. pakke: 11340 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Select 2000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Labelbredde: 7,6 cm, Labelhøjde: 7,6 cm, Maksimal rulle diameter: 20 cm. Labels pr. pakke: 11340 stk., Labels pr. rulle: 1890 stk.
Antal
1890 pr. rulle, 6 pr. kasse, pr. pakke.
Medieformat
– 3″ x 3″
– 76,2 mm x 76,2 mm
Medieformat
– Rulle
Kompatible printere
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus.
| Print-teknologi | Thermal transfer |
Medie & Labels
| Materiale | Paper |
| Labels pr. pakke | 11340 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 6 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 1890 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Maksimal rullediameter | 20 cm |
| Label-bredde | 7.6 cm |
| Label-højde | 7.6 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Type finish | Matte |
| Format | Roll |
| Form | Square |
Driftsforhold
| Oliebestandig | Yes |
Certificeringer
| Brand-kompatibilitet | Zebra |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA), Latex |