Zebra Etikett 76 x 76mm, TT, 1890 etiketter/rulle, Rullar/Förpackning: 6
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Fyrkantig Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Termotransfer
- Vidhäftningstyp: Permanent
- Etiketter per förpackning: 11340 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Select 2000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 7,6 cm, Etiketthöjd: 7,6 cm, Maximal rulldiameter: 20 cm. Etiketter per förpackning: 11 340 st, Etiketter per rulle: 1 890 st
Kvantitet
1890 per rulle, 6 per låda, per förpackning.
Mediastorlek
– 3″ x 3″
– 76,2 mm x 76,2 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 90XiII, 90XiIII, 90XiIIIPlus, 96XiIII, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 11340 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 6 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 1890 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Maximal rulldiameter | 20 cm |
| Etikettbredd | 7.6 cm |
| Etikettens höjd | 7.6 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Square |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
| Kompatibilitet med varumärke | Zebra |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
| Oljeresistent | Yes |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 70 x 26mm, DT, permanent, vit med gul
159,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Etikett 58 x 36 mm, DT, permanent, vit
179,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter
Delfi Label 57 x 78 mm, DT, permanent, vit,
139,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson högglansig etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 33 m
209,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Etiketter för termisk överföring, Zebra Labels
Zebra Armband, Polypropylen( 25,4x279,4mm) Direkt termisk, Z-Band
3.109,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
ZEBRA L 101.600mm x 63.500mm .
1.229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.