Epson Premium matt etikett – stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.

HÖJDPUNKTER
- Vit
- Tryckteknik: Bläckstråle
- Typ av självhäftande: Permanent
- Etiketter per förpackning: 650 st(er)
- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
- Liknande produkter
Beskrivning
Epson Premium Matte Label – Stansad rulle: 76mm x 51mm, 650 etiketter. Produktfärg: Vit, Utskriftsteknik: Bläckstråle, Självhäftande material: Akryl. Etikettens bredd: 7,6 cm, Etikettens höjd: 5,1 cm. Antal per förpackning: 1 st, Förpackningens bredd: 113 mm, Förpackningens djup: 108 mm. Etiketter per förpackning: 650 st(er). Produkter per pall: 648 st, Pallens bruttolängd: 120 cm, Pallens bruttobredd: 80 cm
Matta pappersetiketter med permanent lim
Premium mattbelagda inkjet-etiketter för högkvalitativa utskrifter på fotonivå. Den släta, klarvita ytan med matt finish säkerställer snabb torkning samt reptålighet, vattenbeständighet och värmebeständighet. Det universella permanenta akryllimmet möjliggör problemfri prestanda och god vidhäftning på en mängd olika ytor, även vid låga temperaturer.
Produktanvändning
• Produktetiketter
• Tillverkning
• Kampanjetiketter
• Hälso- och sjukvård samt apotek
• Hyllkantsetiketter i detaljhandeln
• Fraktetiketter
Utskrift
| Utskriftsteknik | Inkjet |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 650 pc(s) |
| Etikettbredd | 7.6 cm |
| Etikettens höjd | 5.1 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 113 mm |
| Förpackningsdjup | 108 mm |
| Förpackningshöjd | 88 mm |
| Förpackningsvikt | 455 g |
| Produkter per pall | 648 pc(s) |
| Pallens bruttolängd | 120 cm |
| Pallens bruttobredd | 80 cm |
| Pallens bruttohöjd | 102 cm |
| Produkter per pallager | 216 pc(s) |
| Produkter per pallager (UK) | 288 pc(s) |
| Produkter per pall (UK) | 864 pc(s) |
| Pallens längd (UK) | 120 cm |
| Pallbredd (UK) | 100 cm |
| Pallhöjd (UK) | 102 cm |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
| Kompatibla produkter | - Epson TM-C3400BK<br />- Epson TM-C3400-LT<br />- Epson ColorWorks C7500G<br />- Epson ColorWorks C7500<br />- ColorWorks C7500 <br />- ColorWorks C3500 (012CD)<br />- ColorWorks C3500<br />- ColorWo |
Övriga specifikationer
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Minsta orderkvantitet | 18 pc(s) |
| Ursprungsland | Poland |
| Självhäftande material | Acrylic |
-
Epson Premium matt etikett – stansad rulle: 76 mm x 51 mm, 650 etiketter.
14.779,00 kr Ekskl. moms.Lägg till i varukorg


