Zebra Label 102 x 64mm, TT, 1000T
HØJDEPUNKTER
- Selvklæbende printerlabel
- Udstanset label
- Rulle
- Rektangel Hvid
- Materiale: Papir
- Printteknologi: Termo transfer
- Klæbetype: Permanent
- Labels pr. pakke: 8880 stk.
- Beskrivelse
- Yderligere information
Beskrivelse
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Label bredde: 10,2 cm, Label højde: 6,4 cm, Kerne diameter: 7,62 cm. Labels pr. pakke: 8880 stk., Labels pr. rulle: 2220 stk.
Mængde
2220 pr. rulle, 4 pr. kasse, pr. pakke.
Mediestørrelse
– 4″ x 2,5″
– 101,6 mm x 63,5 mm
Medieformat
– Rulle
Kompatible printere
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 220XiII, 220XiIII, 220XiIIIPlus, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus.
| Print-teknologi | Thermal transfer |
Medie & Labels
| Materiale | Paper |
| Labels pr. pakke | 8880 pc(s) |
| Ruller pr. pakke | 4 |
| Kernens diameter | 7.62 cm |
| Labels pr. rulle | 2220 pc(s) |
| Label type | Self-adhesive printer label |
| Label-bredde | 10.2 cm |
| Label-højde | 6.4 cm |
Mål, Vægt & Design
| Produktfarve | White |
| Type finish | Matte |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Øvrige specifikationer
| Kode i det harmoniserede system (HS) | 84439990 |
| Type | Die-cut label |
| Type klæbemiddel | Permanent |
| Indeholder ikke | Bisphenol A (BPA), Latex |