Zebra Etikett 102 x 64mm, TT, 1000T
HÖJDPUNKTER
- Självhäftande skrivaretikett
- Stansat etikett
- Rulle
- Rektangel Vit
- Material: Papper
- Utskriftsteknologi: Termotransfer
- Lim typ: Permanent
- Etiketter per förpackning: 8880 st
- Beskrivning
- Ytterligare information
Beskrivning
Zebra Z-Perform 1000T. Product colour: White, Label type: Self-adhesive printer label, Type: Die-cut label. Doesn’t contain: Bisphenol A (BPA), Latex. Etikettbredd: 10,2 cm, Etiketthöjd: 6,4 cm, Kärndiameter: 7,62 cm. Etiketter per förpackning: 8 880 st, Etiketter per rulle: 2 220 st
Kvantitet
2220 per rulle, 4 per låda, per förpackning.
Mediastorlek
– 4″ x 2,5″
– 101,6 mm x 63,5 mm
Mediaformat
– Rulle
Kompatibla skrivare
105S, 105Se, 105SL, 110PAX3, 110PAX4, 110XiIIIPlus, 140Xi, 140XiII, 140XiIII, 140XiIIIPlus, 160S, 170Xi, 170XiII, 170XiIII, 170XiIIIPlus, 220XiII, 220XiIII, 220XiIIIPlus, S300, S400, S500, S600, Z4000, Z4M, Z4Mplus, Z6000, Z6M, Z6Mplus.
Utskrift
| Utskriftsteknik | Thermal transfer |
Media & Etiketter
| Etiketter per förpackning | 8880 pc(s) |
| Rullar per förpackning | 4 |
| Kärndiameter | 7.62 cm |
| Etiketter per rulle | 2220 pc(s) |
| Typ av etikett | Self-adhesive printer label |
| Etikettbredd | 10.2 cm |
| Etikettens höjd | 6.4 cm |
| Typ av lim | Permanent |
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | White |
| Format | Roll |
| Form | Rectangle |
Certifieringar
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Material | Paper |
| Typ av ytbehandling | Matte |
| Typ | Die-cut label |
| Innehåller inte | Bisphenol A (BPA), Latex |
Relaterade populära produkter
Delfi Labels, Direkttermoetiketter, Etiketter, Fraktetiketter
Delfi Label 100 x 150 mm, DT, Thermo Eco, Perm. Klæber
119,00 kr Ekskl. moms.
Delfi Labels, Etiketter, Etiketter för termisk överföring
Etikett 60,3 x 25,4mm, TT, Silver Polyester
889,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 76 mm x 35 m
89,00 kr Ekskl. moms.
Etiketter, Direkttermoetiketter, Zebra Labels
Zebra Etikett 105mm x 100 meter, DT, Linerless
1.419,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Kontinuerlig rulle: 102 mm x 60 m.
229,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Select 2000D etiketter 76mm x 76mm
1.439,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D, etikettrulle, termopapper, 101,6 x 101,6mm
1.279,00 kr Ekskl. moms.
Direkttermoetiketter, Etiketter, Zebra Labels
Zebra Z-Perform 1000D 102 x 165 mm direkt termisk obestruken pappersetikett
1.099,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium Matte Label - Stansad rulle: 76 mm x 127 mm,
209,00 kr Ekskl. moms.
Epson Labels, Etiketter
Epson Premium matt etikett - kontinuerlig rulle: 105 mm x 35 m.
99,00 kr Ekskl. moms.