- Description
- Additional information
- Documents
Description
Brodit 217052. Material: Metal, Product colour: Black
L-Bracket for Zebra Machine Vision.
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Weight | 250 g |
| Height | 69 mm |
| Width | 82 mm |
| Depth | 77 mm |
Certifications
| Compatibility | Zebra VS70, VS40, VS20, FS70, FS40, FS20 |
Other specifications
| Country of origin | Sweden |
| Material | Metal |
Related popular products
VM3052CABLE
Honeywell VM3 USB Y CABLE - D15 MALE TO TWO USB TYPE A PLUG (HOST), 10 INCH
550,00kr. Excl. VAT
P1083320-038
Zebra Kit, Applicator Interface Card 5V-24V, ZT600 Series, ZT411, ZT421
1.299,00kr. Excl. VAT
