- Description
- Additional information
- Documents
Description
Epson DC-21. Product colour: Black, Compatibility: -TM-C100 -TM-H5000II -TM-H6000III -TM-J2100/TM-J2000 -TM-J7100/TM-J7000 -TM-J7600/TM-J7500…. Quantity per pack: 1 pc(s), Package width: 8 mm, Package depth: 1100 mm. Country of origin: Japan, Products per pallet layer: 400 pc(s), Products per pallet: 2000 pc(s)
DC Cable
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 8 mm |
| Package depth | 1100 mm |
| Package height | 1 mm |
| Products per pallet layer | 400 pc(s) |
| Products per pallet | 2000 pc(s) |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet gross height | 190 cm |
Certifications
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Compatibility | -TM-C100<br />-TM-H5000II<br />-TM-H6000III<br />-TM-J2100/TM-J2000<br />-TM-J7100/TM-J7000<br />-TM-J7600/TM-J7500<br />-TM-L60II<br />-TM-L90<br />-TM-T88IV<br />-TM-T90<br />-TM-U220<br />-TM-U230< |
Other specifications
| Country of origin | Japan |
Related popular products
CBL-MC18-EXINT1-01
Zebra MC18 Cradle Interconnection Extension Cable (12.6 Inch)
169,00kr. Excl. VAT
PL5000-BP100R
Zebra Decoder, Icon Board, Parallel Interface, No Micro-USB Connection
399,00kr. Excl. VAT