- Description
- Additional information
- Documents
Description
Epson Wall hanging unit for TM-m30 Series. Product colour: Metallic
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Metallic |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 105 mm |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 40 mm |
| Package weight | 190 g |
Certifications
| Compatibility | Epson TM-m30 |
Other specifications
| Country of origin | China |