- Description
- Additional information
Description
Getac Vehicle dock (gamber-johnson). Basic device type: Tablet, Brand compatibility: Getac. Width: 291.8 mm, Depth: 105.4 mm, Height: 251.2 mm, Weight: 1.18 kg. Product colour: Black
The Gamber-Johnson vehicle docking station for the Getac ZX10 tablet improves mobile worker productivity by providing a secure location for tablet charging, security, and connection to essential peripherals in mobile and in-vehicle workplaces.
USB 2.0 x 2
• Headphone / Microphone x 1
• Power input: 19 VDC
• Antenna: TRI RF (SMA) (Optional)
Display
| HDMI | No |
Connectivity & Ports
| USB hub | Yes |
| Audio output | 3.5 mm |
| Cable lock slot | Yes |
| Cable lock slot type | Kensington |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Width | 291.8 mm |
| Depth | 105.4 mm |
| Height | 251.2 mm |
| Weight | 1.18 kg |
Certifications
| Basic device type | Tablet |
| Brand compatibility | Getac |
Other specifications
| Quantity | 1 |
| Material | Plastic |
Related popular products
EDA10A-DB-0
Honeywell EDA10A display dock, Kit includes Dock, must order power adapter and power Cord separately
2.196,00kr. Excl. VAT
EDA10A-11BE94N21RK
Honeywell EDA10A Android 12 with GMS, WWAN and WLAN, S0703 SR Imager, 2.2GHz 8 Core, 8GB/128GB Mem.,
8.999,00kr. Excl. VAT