- Description
- Additional information
Description
Getac GBM6X5. Type: Battery, Brand compatibility: Getac, Product colour: Black. Width: 73.8 mm, Depth: 141.1 mm, Height: 22.3 mm
Battery & Power
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery capacity | 6900 mAh |
| Battery voltage | 10.8 V |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Weight | 345.6 g |
| Depth | 141.1 mm |
| Width | 73.8 mm |
| Height | 22.3 mm |
Certifications
| Brand compatibility | Getac |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Other specifications
| Type | Battery |
Related popular products
EDA10A-DB-3
Honeywell EDA10A display dock, kit includes: Dock, UK power cord and power adapter
2.298,00kr. Excl. VAT
EDA10A-DB-2
Honeywell EDA10A display dock, kit includes: Dock, EU power cord and power adapter
2.298,00kr. Excl. VAT