- Description
- Additional information
Description
Intermec I90080-0. Ribbon length: 153 m, Ribbon width: 5.2 cm, Material: Resin
Honeywell invents and manufactures technologies to address some of the world’s toughest challenges initiated by revolutionary macrotrends in science, technology and society.
| Ribbon length | 153 m |
| Ribbon width | 5.2 cm |
| Ribbon material | Resin |
Media & Labels
| Film type | PET |
Operating Conditions
| Operating temperature (T-T) | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
Certifications
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
| Certification | CE |
Other specifications
| Material | Resin |
Related popular products
05319RD11045
Zebra Wax Ribbon, 110mmx450m (4.33inx1476ft), 5319, Performance, 25mm (1in) core - 12 items/box
7.300,00kr. Excl. VAT
05319BL11045
Zebra Wax Ribbon, 110mmx450m (4.33inx1476ft), 5319, Performance, 25mm (1in) core
3.648,00kr. Excl. VAT
02100BK10645
ZEBRA TT RIBBON 106MM 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.331,00kr. Excl. VAT
02100BK08945
ZEBRA TT RIBBON 89MM, 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.120,00kr. Excl. VAT
02100BK08045
ZEBRA TT RIBBON 80MM, 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.006,00kr. Excl. VAT
02100BK06045
ZEBRA TT RIBBON 60MM 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
754,00kr. Excl. VAT
02100BK15645
ZEBRA TT RIBBON 156MM, 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.961,00kr. Excl. VAT
04800BK04045
ZEBRA TT RIBBON 40mm 450M. Unit sales is a box. Qty by box is 12 rolls
1.273,00kr. Excl. VAT
05095BK08945
ZEBRA TT RIBBON BLACK 89MM . Unit sales is a box. Qty by box is 6 rolls
1.958,00kr. Excl. VAT