- Description
- Additional information
- Documents
Description
Newland MSR1000V2. Product colour: Black, Compatible products: NQuire 1000 Manta II. Width: 71 mm, Depth: 43 mm, Height: 29 mm
Wireless & Network
| Compatible products | NQuire 1000 Manta II |
Dimensions, Weight & Design
| Product colour | Black |
| Weight | 41 g |
| Width | 71 mm |
| Depth | 43 mm |
| Height | 29 mm |
Operating Conditions
| Operating temperature (T-T) | -10 - 50 °C |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
Related popular products
E103738
Elo 5054L, Projected Capacitive, 4K, USB-C, Ethernet, kit (USB), black
16.258,00kr. Excl. VAT
NLS-NQUIRE1500-W4-SL
Newland NQuire 1500 Mobula II, 4G, PoE, Landscape, 2D, 38.1 cm (15''), Full HD, GPS, USB, USB-C, BT, Ethernet, Wi-Fi, Android
4.452,00kr. Excl. VAT