- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson SJIC30P(C): Bläckpatron för ColorWorks C7500G (Cyan). Utskriftsfärger: Cyan, Antal per förpackning: 1 st
Utskrift
| Utskriftsfärger | Cyan |
Mått, Vikt & Design
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 70 mm |
| Förpackningsdjup | 80 mm |
| Förpackningshöjd | 15 mm |
Certifieringar
| Kompatibilitet med varumärke | Epson |
| Kompatibilitet | ColorWorks C7500G |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Typ | Original |
| Ursprungsland | China |
Relaterade populära produkter
Tillbehör for etikettutskrift
Honeywell anslutningskabel, USB (USB-A/USB-B), längd: 1,5 m
159,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra Reservbatteri, PowerPrecision+, 2280 mAh,
939,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra Kit, lockmontering för standardmodeller utan LCD
609,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra Kit, Applicator Interface Card 5V-24V, ZT600-serien, ZT411, ZT421
1.869,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra KIT, tillbehör, direkt termisk mjuk bärväska,
2.289,00 kr Ekskl. moms.
