- Description
- Additional information
- Documents
Description
Epson SJIC30P(C): Ink cartridge for ColorWorks C7500G (Cyan). Printing colours: Cyan, Quantity per pack: 1 pc(s)
| Printing colours | Cyan |
Dimensions, Weight & Design
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Package width | 70 mm |
| Package depth | 80 mm |
| Package height | 15 mm |
Certifications
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | ColorWorks C7500G |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Other specifications
| Type | Original |
| Country of origin | China |
Related popular products
P1112640-054
Zebra Kit, Media Core Adaptors for 1.5inch, 2 & 3inch Diameter Media Cores, (set of 2 each)
265,00kr. Excl. VAT
VM3052CABLE
Honeywell VM3 USB Y CABLE - D15 MALE TO TWO USB TYPE A PLUG (HOST), 10 INCH
550,00kr. Excl. VAT