- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
- Liknande produkter
Beskrivning
Epson OT-BZ20-634: Valfri extern summer. Kompatibilitet: – TM-m30-serien – TM-T88VI iHub (751F2) skatteberedd (Frankrike) – TM-T88VI iHub (751F1) skatteberedd…, Produktfärg: Svart. Antal per förpackning: 1 st
Mått, Vikt & Design
| Produktfärg | Black |
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Förpackningsbredd | 36 mm |
| Förpackningsdjup | 102 mm |
| Förpackningshöjd | 83 mm |
| Förpackningsvikt | 100 g |
| Produkter per pall | 35 pc(s) |
| Pallens bruttobredd | 80 cm |
| Pallens bruttolängd | 120 cm |
| Pallens bruttohöjd | 2.71 m |
| Produkter per pallager | 231 pc(s) |
| Produkter per pallager (UK) | 323 pc(s) |
| Produkter per pall (UK) | 35 pc(s) |
| Pallens längd (UK) | 120 cm |
| Pallbredd (UK) | 100 cm |
| Pallhöjd (UK) | 2.71 m |
Certifieringar
| Kompatibilitet | - TM-m30 Series- TM-T88VI iHub (751F2) fiscal ready (France)- TM-T88VI iHub (751F1) fiscal ready (Austria)- Epson TM-m30 (122B0): Ethernet + Wifi, Black, PS, EU- Epson TM-m30 (122): Ethernet, Black, P |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Ursprungsland | China |
Liknande produkter
Kvittoskrivare, Epson Kvittoskrivare
Epson TM-T88VII, kvittoskrivare, USB, Ethernet,
2.729,00 kr Ekskl. moms.
Kvittoskrivare, Epson Kvittoskrivare, Kvittoskrivare med Bluetooth
Epson TM-M30II, kvittoskrivare, Bluetooth,
2.379,00 kr Ekskl. moms.
Kvittoskrivare, Epson Kvittoskrivare
Epson TM-T20III (011A0): USB + seriell, PS, svart, UK
1.619,00 kr Ekskl. moms.
Kvittoskrivare, Epson Kvittoskrivare
Epson TM-T88VII, kvittoskrivare, USB, Ethernet,
3.599,00 kr Ekskl. moms.
Kvittoskrivare, Epson Kvittoskrivare
Epson TM-T20III (012A0): Ethernet, PS, Blk, UK
1.919,00 kr Ekskl. moms.
Relaterade populära produkter
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra 5-slot dockningsstation för skrivare, ZQ300-serien,
4.149,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra Kit, Applicator Interface Card 5V-24V, ZT600-serien, ZT411, ZT421
1.869,00 kr Ekskl. moms.
Tillbehör for etikettutskrift
Zebra 1 slot batteriladdare, ZQ300-serien, EU nätsladd
939,00 kr Ekskl. moms.