- Beskrivning
- Ytterligare information
- Dokument
Beskrivning
Epson ERC32B färgbandkassett för TM-U675/-H6000-serien, M-U420/820/825, svart. Kompatibilitet: TM-U675, TM-H6000II, Utskriftsfärger: Svart, Produktfärg: Svart. Vikt: 100 g. Förpackningsbredd: 3 mm, Förpackningsdjup: 86 mm, Förpackningshöjd: 177 mm. Mått (B x D x H): 155 x 85 x 37 mm. Produkter per pall: 1200 st, Produkter per pallager: 240 st, Minsta beställningskvantitet: 80 st
Epsons färgband för matrisskrivare är byggda enligt exakta specifikationer för att säkerställa att du får den kvalitetsutskrift och tillförlitlighet du behöver. Oavsett vad du behöver har Epson färgbandet du behöver.
Utskrift
| Utskriftsfärger | Black |
Mått, Vikt & Design
| Antal per förpackning | 1 pc(s) |
| Produktfärg | Black |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningsbredd | 3 mm |
| Förpackningsdjup | 86 mm |
| Förpackningshöjd | 177 mm |
| Produkter per pall | 1200 pc(s) |
| Produkter per pallager | 240 pc(s) |
Certifieringar
| Kompatibilitet | TM-U675, TM-H6000II |
| Kompatibilitet med varumärke | Epson |
| Harmoniserat system (HS) kod | 84439990 |
Övriga specifikationer
| Färg | No |
| Ursprungsland | China |
| Mått (BxDxH) | 155 x 85 x 37 mm |
| Minsta orderkvantitet | 80 pc(s) |
Relaterade populära produkter
Färgband för etikettskrivare
ZEBRA Färgband, färg-YMCKO, 58mmx148m, 300 imager, ZC300
589,00 kr Ekskl. moms.