- Description
- Additional information
- Documents
Description
Epson ERC32B Ribbon Cartridge, black. Compatibility: TM-U675, TM-H6000II, Printing colours: Black, Product colour: Black. Weight: 100 g. Package width: 3 mm, Package depth: 86 mm, Package height: 177 mm. Dimensions (WxDxH): 155 x 85 x 37 mm. Products per pallet: 1200 pc(s), Products per pallet layer: 240 pc(s), Minimum order quantity: 80 pc(s)
| Printing colours | Black |
Dimensions, Weight & Design
| Colour | No |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Product colour | Black |
| Weight | 100 g |
| Package width | 3 mm |
| Package depth | 86 mm |
| Package height | 177 mm |
| Dimensions (WxDxH) | 155 x 85 x 37 mm |
| Products per pallet | 1200 pc(s) |
| Products per pallet layer | 240 pc(s) |
Certifications
| Compatibility | TM-U675, TM-H6000II |
| Brand compatibility | Epson |
| Harmonized System (HS) code | 84439990 |
Other specifications
| Country of origin | China |
| Minimum order quantity | 80 pc(s) |
Related popular products
VM3052CABLE
Honeywell VM3 USB Y CABLE - D15 MALE TO TWO USB TYPE A PLUG (HOST), 10 INCH
550,00kr. Excl. VAT
